NAŠE SPOLEČNOST

NAŠE SPOLEČNOST

Swiss Pac patří již po tři desetiletí mezi přední výrobce flexibilních obalových materiálů, specializující se na stojící (stand up) uzavíratelné obaly, kávové ventilové obaly, nápojové obaly, tištěné role, přizpůsobivé obaly, odplyňovací ventily, zipy a plastové odměrky.

Společnost se rychle stala světovým lídrem ve skladových zásobách stojacích obalů (stand up pouches).

Veškeré produkty jsou vyráběny v moderní a plně automatické továrně umístěné v Indii ve městě Vadodara. S využitím nejmodernější techniky hlubotisku (až 9 barev) je Swiss Pac schopný dodávat svým zákazníkům detailně a precizně zpracovaný obalový materiál. Díky obchodním oddělením v USA, Kanadě, Austrálii, Novém Zélandu a Velké Británii má společnost celosvětové pokrytí a je schopna poskytnout svým zákazníkům podporu od koncepčního briefu přes design a grafické zpracování až po finální produkci.

Swiss Pac dodává kvalitní flexibilní obaly zákazníkům z těchto tržních sektorů: potraviny, nápoje, léčiva a farmaceutické výrobky, průmyslové zboží, zdraví a krása, domácí potřeby, výživa a doplňky stravy, maloobchodní zboží a krmiva.

Swiss Pac je i nadále předním vývojářem, producentem a dodavatelem v oblasti řešení flexibilních obalů. Tažen technologií a inovacemi, Swiss Pac zůstává v čele poskytování řešení pro nové aplikace prostřednictvím neustálého vývoje a testování nových fólií, adhesiv a laků.
Vývoj a inovace jsou stavebními kameny našeho podnikání abychom mohli nabídnout našim zákazníkům vždy kvalitní produkty, které splní jejich požadavky na pevnost, odolnost, ochranu a výkonnost. Pomocí pokročilých bariérových vlastností se snažíme, aby všechny naše produkty byly plně vyhovující a všude tam, kde je to možné, překročily odpovídající kvalitu, výkon a hygienické normy.