SÁČKY S PLOCHÝM DNEM

SÁČKY S PLOCHÝM DNEM

Sáček s plochým dnem (Flat Bottom Pouch) je relativně nový produkt v našem portfoliu. Tento sáček má dno zcela ploché, to znamená, že na spodní straně obalu se nenachází žádné sváry. Díky tomu obal po naplnění velice dobře stojí. Tento obal je alternativou k papírovým krabicím, protože po naplnění mají stejný tvar a funkci, ale je spotřebováno méně materiálu a dosáhlo se tak menšího zatížení životního prostředí. Sáček je plně recyklovatelný.

Sáčky s plochým dnem umožňují tisk na přední a zadní stranu obalu, umožňují však tisk také na boční a plochou spodní stranu. Je proto ideálním marketingovým nástrojem pro Vaši prezentaci.
Využíváme techniku hlubotisku až do 9 barev. Jedná se o velice kvalitní techniku tisku srovnatelnou s digitální fotografií.

Nabízíme sáčky s plochým dnem z plastového a high-tech papírového materiálu..

Sáčky jsou tří-vrstvé. Každá vrstva je různě tlustá v závislosti na požadovaných vlastnostech, rozměrech a váze.

Tento typ sáčku nabízíme s uzavíratelným zipem, takže je možné po prvním otevření sáček znovu zavírat dle libosti.

Na přání zákazníka jsme schopni dodat obaly s jednosměrnými ventily nebo výsekem pro snadné otrhnutí .

Na výběr jsou dvě možnosti sáčků s plochým dnem.

  • ›    Sáčky ze skladových zásob.

Sáčky jsou dostupné s metalickou vrstvou, která zajistí Vašemu produktu perfektní ochranu před různými vlivy. Dostupné velikosti jsou 250, 500 a 1000 gramů. Dostupné barvy pro skladové zásoby jsou lesklá bílá, lesklá černá, matná stříbrná, hnědý papír.

  • ›    Sáčky potištěné dle přání zákazníka jsou druhou možností .

Technikou hlubotisku až do počtu 9 barev potiskneme sáčky s plochým dnem dle Vašeho přání. Obal je skvělým marketingovým nástrojem, jak na první pohled zaujmout zákazníka a obrátit jeho pozornost právě k Vašemu produktu. Dále nabízíme možnost upravit sáčky například pomocí jednosměrného odplyňovacího ventilu, s výsekem euroslot (výsek ve tvaru klobouku), zipem nebo dalšími doplňkovými mechanismy.

KLIKNĚTE ZDE PRO PERSONALIZOVANÉ PRODUKTY