SÁČKY S BOČNÍMI SKLADY

SÁČKY S BOČNÍMI SKLADY

Sáčky s bočními sklady nabízíme pouze ve variantě bez zipu. Nabízíme dvě základní možnosti obalů, ze kterých si můžete vybrat. Ze skladových zásob a potištěné dle přání zákazníka. Pokud potřebujete sáčky rychle a budete si lepit etikety, pak je pro Vás vhodná první možnost. Pokud objednáváte s dostatečným předstihem a chcete stylový obal, který bude prodávat Váš produkt, pak zvolte možnost druhou.

›    Ze skladových zásob

Držíme zásobu sáčků s bočními sklady (Side Gusset bags) ve velikostech 250 gramů až 3000 gramů. Z materiálů můžete zvolit plast nebo papír. Sáček je potažen metalickou vrstvou, která poskytne Vašemu produktu dostatečnou ochranu proti kyslíku, vlhkosti a světlu a tím ho udrží déle čerstvý. Pokud například balíte kávu, nabízíme sáčky s bočními sklady s odplyňovacím jednosměrným ventilem, který odvede přebytečný plyn ze sáčku a Váš produkt nenasaje žádné vnější pachy a ztratí minimum ze svého aroma.

›    Potištěné dle přání zákazníka (Custom Printed)

Vaše produkty můžete nyní obléct do obalů, které potiskneme nejmodernější technikou hlubotisku (rotogravure printing) až do 9 barev. Vyrobíme sáčky jakýchkoliv velikosti až do maximální velikosti 4000 gramů. Metalická vrstva poskytne dostatečnou ochranu pro Váš produkt před světlem, vzduchem a vlhkostí. Pokud například balíte kávu, nabízíme sáčky s bočními sklady s odplyňovacím jednosměrným ventilem. Minimální objednávka činí 10 000 kusů.

KLIKNĚTE ZDE PRO PERSONALIZOVANÉ PRODUKTY